Uma Thurman profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Naše tipy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Uma Thurman

Uma Thurman obrázek, foto

profil Uma Thurman

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Uma Thurman. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Uma Thurman? Kolik váží, kolik měří Uma Thurman? Jaké jsou míry Uma Thurman? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Uma Thurman se narodila 1970-04-29. Měří 183 cm. Váží 58 kg. Míry Uma Thurman (prsa-boky-pas) jsou 90-61-89.

Křestní jméno:Uma Karuna
Příjmení:Thurman
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1970-04-29
Míry:90-61-89
Výška:183 cm
Hmotnost:58 kg
Web stránka:https://umathurman.ddnsgeek.com/

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Uma Thurman foto a fotky Uma Thurman.

Náš tip: Máte rádi mladou americkou herečku a zpěvačku Selena Gomez? Pokud ano, určitě se podívejte na její nové fanouškovské stránky.

English version of bio, Uma Thurman biography, profile you can found here


Uma Thurman celebrity photo

Několik fórů na závěr. Vtip Oblíbené roční období: Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Hana Humpálová

Hana Humpálová je česká turistka, která byla v roce 2013 se svou společnicí Antonií Chrásteckou unesena v provincii Balúčistán v Pákistánu. Dívky cestovaly do Indie, do Pákistánu se dostaly z Iránu. K cestě použily autobus střežený policistou. Autobus byl zastaven ozbrojenými...

Gregor Mendel

Johann Gregor Mendel byl přírodovědec, zakladatel genetiky a objevitel zákonů o dědičnosti. Narodil se v Hynčicích ve Slezsku na území tehdejšího Rakouského císařství. V Hynčicích si prošel základní školou a v Lipníku nad Bečvou školou střední. Po studiích na Univerzitě Františka...

Alena Antalová

Alena Antalová je slovenská divadelní, filmová a seriálová herečka. Antalová se narodila v Bratislavě na Slovensku. V hlavním městě Slovenska studovala na bratislavské konzervatoři. Po maturitě na konzervatoři se přesunula do Brna, kde začala studovat muzikálové herectví na Divadelní...