Uma Thurman profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Uma Thurman

Uma Thurman fotka, fotečka

profil Uma Thurman

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Uma Thurman. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Uma Thurman? Kolik váží, kolik měří Uma Thurman? Jaké jsou míry Uma Thurman? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Uma Thurman se narodila 1970-04-29. Měří 183 cm. Váží 58 kg. Míry Uma Thurman (prsa-boky-pas) jsou 90-61-89.

Křestní jméno:Uma Karuna
Příjmení:Thurman
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1970-04-29
Míry:90-61-89
Výška:183 cm
Hmotnost:58 kg
Web stránka:https://umathurman.ddnsgeek.com/

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Uma Thurman foto a fotky Uma Thurman.

Náš tip: Máte rádi mladou americkou herečku a zpěvačku Selena Gomez? Pokud ano, určitě se podívejte na její nové fanouškovské stránky.

English version of bio, Uma Thurman biography, profile you can found here


Uma Thurman foto

Několik fórů na závěr. Vtip Ve vězení: Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Kamil Kacerovský

Kamil Kacerovský je český novinář, redaktor a publicista.Vystudoval mezi lety 1994 a 1998 Obchodní akademii v Domažlicích. Ještě během studia pracoval jako Sportovní redaktor a na této pozici vydržel až do března 2005. Poté povýšil na vedoucího vydání a v červnu 2010 se stal...

Herman Melville

Herman Melville byl americký spisovatel 19. století, známý především svým románem Bílá velryba.Herman Melville pocházel z nepříliš majetné rodiny, která se během většiny jeho života potýkala s finančními problémy. To vedlo k tomu, že Melville nemohl dostudovat, ale začal se živit...

Obráběč

Obráběč kovů je zaměstnanec, který provádí práce při obrábění kovu – soustružení, broušení, vrtání, frézování. Obráběč také rozhoduje o vhodných postupech zpracování materiálu, seřizuje stroje a kontroluje hotové výrobky. ...