Uma Thurman profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Naše tipy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Uma Thurman

Uma Thurman photo

profil Uma Thurman

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Uma Thurman. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Uma Thurman? Kolik váží, kolik měří Uma Thurman? Jaké jsou míry Uma Thurman? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Uma Thurman se narodila 1970-04-29. Měří 183 cm. Váží 58 kg. Míry Uma Thurman (prsa-boky-pas) jsou 90-61-89.

Křestní jméno:Uma Karuna
Příjmení:Thurman
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1970-04-29
Míry:90-61-89
Výška:183 cm
Hmotnost:58 kg
Web stránka:https://umathurman.ddnsgeek.com/

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Uma Thurman foto a fotky Uma Thurman.

Náš tip: Máte rádi mladou americkou herečku a zpěvačku Selena Gomez? Pokud ano, určitě se podívejte na její nové fanouškovské stránky.

English version of bio, Uma Thurman biography, profile you can found here


Uma Thurman fotka, fotečka

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Miroslav Vladyka

Miroslav Vladyka je divadelní i filmový herec a také moderátor. Vystudoval DAMU a nastoupil do angažmá ve Vinohradském divadle, poté působil ve Studiu Ypsilon. Stálého angažmá se vzdal a nyní hostuje v Městských divadlech Pražských a Divadle ABC. Spolupracoval s Bárou Štěpánovou...

Šógun

Šógunové vládli Japonsku od 12. do poloviny 19. století. Šógun je specifický titul v tom, že se v jeho osobě spojovalo jak civilní, tak vojenské vládnutí, neboť se jednalo o panovníka-vojáka.Po celé zmíněné období se v Japonsku přetahovali o moc šóguni s císařskou klikou. Znovuzavedení...

Ján Roháč

Ján Roháč byl slovenský režisér.Přestože se Ján Roháč narodil na Slovensku, jeho umělecký svět je spojen hlavně s Čechami, především s Prahou. Vystudoval DAMU a následně začal jako režisér spolupracovat s Divadlem estrády. Zásadní pro jeho kariéru bylo propojení s divadlem Semafor.Roháčova...