Dále doporučujeme, počítače a internet

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Komunista, Historik, Francouz, Charta 77, Poslanci, Herečka, Romantismus, Poslanec, Překladatel, Philadelphia Flyers, Vůdce, Fotograf, Politik, Rakousko-Uhersko, Hokejisté, Filozof, Hokej, Habsburkové, Američan, Archivář, Voják, Nobelova cena, Slovák, Ital, Státník, Válka, Ministr, Manýrismus, Husité, Brno, Esejista, Podnikatel, Ekonom, Američané, Prezidenti USA, Normalizace apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

World wide web, internet, počítače a internet

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky atd.

Pozadí na tablet - wallpapers na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na tablet. doporučujeme pro phablet, ultrabook, mobilní telefon, tablet, počítač, notebook, smartphone, monitor, mobil, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Red Hat Linux, Chrome OS, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 7, Windows XP, Windows 95, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Java ME, OSX. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, letadla, noční města, motorky, motocykly, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, budovy a stavby. Stahujte ve velikostech 1536x864, 1280x800, 1800x1440, 1366x1024, 1024x768, 1440x960, širokoúhlé 1366x768, 412x846, 768x1024, 1600x900, 1536x2048, 800x1280, 1536x2560, 1280x960, 1600x1200, 1152x768 atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: odkazy, zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online flash hry, Biografie, životopis Maria Sharapova, pro děti, F, Nejhranější online testy a kvízy, Hudební tapetky na PC, počítače, zdroje informací, zadarmo, zajímavosti

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Síť, počítače a internet

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Střílecí hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, online html5 hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Deskovky apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, v čem upravit, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory, dokumenty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Keywords:Přehled formátů souborů, info, Super free web games zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Obrázky vlajek měst ČR, školství, pro dospělé, Kubovy osobní stránky o cestování, Státní vlajky zemí, Biografie slavných osobností, cestování

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v monitor, mobil, smartphone, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, tablet, notebook, PC, displej, phablet a pro operační systémy Windows XP, Windows 10, Lubuntu, Android, Linux Mint, Slackware, FreeBSD, Windows 7, Red Hat Linux, macOS, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, letadla, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, budovy a stavby, noční města, rostliny, hudební tapety, voda a bubliny, příroda, krajina, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka. Vyberte si rozměr z 768x1024, 1920x1440, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 640x480, 2048x1080, 1024x768, 412x846, 360x760, 375x812, 1152x1920, 360x720, 750x1334, 1680x1050, 1280x854 atd.

Vtipné texty, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipy, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, černý humor, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Internet, síť, počítače a internet

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, Dopravní značky, Catherine Zeta-Jones, V, Adventní magazín, multimédia, Biografie Naomi Campbell, zdarma, Nejhranější hry online, B, Staré hry online

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, muži, mapy, láska, nápoje, zvířata, zelenina, ženy a dívky, symboly, stavby, hmyz, květiny, halloween, osobnosti a lidé, rostliny, náboženství, věda, sport, Vánoce a Advent, auta, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, ptáci atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Výroky, rčení, bonmoty, moudrosti, aforismy, motta, moudra

Slavné citáty, Výroky, rčení, bonmoty, moudrosti, aforismy, motta, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, měny, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, geocaching, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, Webové online testy zdarma, webovky, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, odkaz, zábava, kuriozity, Chicago Blackhawks, Online adventní magazín, Kliparty pro dokumenty, linky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, státní správa, vlastnosti, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, národnost, psychologie, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, fikce a fantasy, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, sportovci a sportovkyně, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, mytologie, nadpřirozené osoby, politika, přezdívky atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, věda, osobnosti a lidé, muži, auta, halloween, rostliny, zelenina, ženy a dívky, láska, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, smajlíci a emotikony, náboženství, Vánoce a Advent, ptáci, nápoje, symboly, jídlo a nápoje, ovoce, květiny, stavby atd.

Staré hry online

Zkuste staré hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Klasické, Závodní, Oddechové, Střílečky, Sportovní, Pro dívky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Náš tip, počítače a internet

Klíčová slova: Pozadí na tablet, Webové online hry zdarma, tipy, Obrázky na PC zdarma ke stažení, weby, Vlajky měst středočeského kraje, URL, Nej hry online, webové stránky, Přehled přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky jednotlivých států USA, Filmy, natáčení, střih, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Sexy Charisma Carpenter
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Odkazy na partnerské weby
Heidy Klum
Burundi
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Isla Fisher
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Modelky a celebrity
Odkazy na užitečné webové stránky
Antistresové omalovánky
Zastave svetovnih držav

Děkujeme vám za vaši návštěvu.