Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Vtípky, fóry, frky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, frky, vtipné texty, kameňáky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o facebooku apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . Naleznete zde Bojové hry, Hry pro děti, Logické hry, Postřehové hry, Pro dívky, Střílečky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Strategie, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Sportovní hry, Karetní hry a tak dále.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha apod.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší tapety na plochu zdarma. doporučujeme pro mobilní telefon, mobil, PC, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, displej, monitor, phablet, smartphone a pro operační systémy macOS, Windows 10 Mobile, Windows 10, Lubuntu, Slackware, Android, Mac, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8. Full HD pozadí na PC z kategorií dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, rostliny, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, letadla, zvířata, květiny, kytky, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, auta, noční města, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, hudební tapety. Stahujte ve velikostech 2048x1536, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 375x812, 412x846, 2560x1440, hi res 2560x1920, 1440x960, 1366x1024, 2160x3840, 1920x1440, 375x667, 1536x2048, 1152x768, 1920x1280 atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: V, Nejlepší online hry zdarma, pro dospělé, zajímavosti, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, Dopravní značky, Celebrity Carmen Electra, Dopravní značení, volný čas, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webové stránky

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Omalovánky, Hry s koňmi, online html5 hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Střílecí hry, Adventury, Strategické onlinovky apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Moudrosti, moudra, hlášky, myšlenky, přísloví, úsloví, rčení

Slavné citáty, Moudrosti, moudra, hlášky, myšlenky, přísloví, úsloví, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Keywords:Nejlepší tapety na plochu zdarma, Super online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, Nelly Furtado fotky, zdarma, Onlinovky zdarma, PC pozadí pro Windows, Jak spořit a vytvářet úspory?, Seznam zkratek a akronymů, internet, Seznam státních vlajek

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Informace, všeobecné informace zdarma

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: školství, zadarmo, Super online kvízy, Columbus Blue Jackets, odkazy, Online vánoční magazín, Vlajky spojených států amerických, Obrázky, omalovánky, Prapory českých měst, Skvělé hry online zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, doporučujeme

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, jak exportovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít, čím zobrazit, kterak editovat, jak vytvořit, jak převést následující typy souborů: video soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, komprimace dat, grafiku, obrazy disků, systémové soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, dokumenty apod.

Hlášky, aforismy, přísloví, úsloví, rčení, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných osobností, Hlášky, aforismy, přísloví, úsloví, rčení, moudrosti, myšlenky, . Naleznete zde citáty o lásce, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Animace, Střílečky, Adventury, Postřehové hry, Hry pro děti, Logické hry, Relaxační hry, Karetní hry, Pro dívky, Závody aut, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Klíčová slova: M, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Free game online hry, Celebrita Brittany Murphy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Prapory českých měst, Přehled zkratek a akronymů, Fotografie Alicia Keys, Online vánoční magazín, hyperlinky, Seznam státních vlajek

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Pozadí na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, obrazovka počítače, displej, tablet, PC, mobilní telefon, monitor, notebook, počítač, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows 2000, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Java ME, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 98, macOS, Windows 10. Wallpapers na PC z kategorií vesmír, planety, galaxie, auta, rostliny, wallpapery, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, psi a štěňátka, voda a bubliny, hudební tapety, letadla, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, dopravní prostředky. Stahujte ve velikostech hi res 2560x1920, 1600x1200, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 2560x1600, 1440x900, 1200x1920, 393x786, 1280x854, 412x846, 1366x1024, 1080x1800, 800x600, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 1152x1920 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, osobnosti, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, přezdívky, mytologie, lékařství, křesťanství, historie, politika, herectví, herci a herečky, záliby a hobby, umělci a umění, vlastnosti, fikce a fantasy, státní správa, žurnalisté a novináři, národnost, poruchy, psychologie, sportovci a sportovkyně, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: URL, Stručný encyklopedický slovník, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, A, webovky, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Webové online testy zdarma, internetové stránky, Členské země americké federace, Obrázky a kliparty zdarma, zábava, zeměpis, Celebrita Gisele Bündchen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Inzerát: Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Detroit Red Wings
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Matsushima Nanako
Omalovánky pro děti
Tipy na Partnerské weby
Antistresové omalovánky pro dospělé
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tým NHL New York Islanders
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Fotografie Milla Jovovich
Odkazy na partnerské weby
Sexy Ashlee Simpson
Jakarta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.