Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Bojové hry, Relaxační hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Sportovní hry, Animace, Závody aut, Pro dívky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Hry pro děti, Brutální krvavé hry a tak dále.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Tapety na plochu PC, Prapory všech zemí světa, Nejhranější hry online, Paris Saint-Germain F.C., doporučujeme, kuriozity, humor, Anna Kurnikovová, Online adventní magazín, internetové stránky, Státní vlaječky, prapory, M

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pedagog, Washington Capitals, Prezidenti USA, New York Rangers, Gymnasté, Faraon, Skladatel, Český slavík, Hokejisté, Exilový prezident, Státník, Novinář, Mluvčí, Habsburkové, Obchodník, Právník, Žhavé výstřely, Čeští králové, Itálie, Pittsburgh Penguins, Manýrismus, Architekt, Orlík, Křesťanství, Atentát, Spisovatel, První republika, Renesance, Máj, Zlatý slavík, Textařka, Miliardář, Sochař, Češi, Herec, Básníci apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, nápoje, hmyz, přístroje, jídlo a nápoje, halloween, zelenina, láska, sport, Vánoce a Advent, náboženství, osobnosti a lidé, muži, zvířata, ženy a dívky, stavby, hudba, věda, rostliny, smajlíci a emotikony, mapy, nástroje a přístroje, ptáci atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Anekdoty, vtipy, ftipy, frky, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, ftipy, frky, vtípky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, černý humor apod.

Keywords:Online adventní magazín, cestování, Dopravní značení, F, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Kliparty zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Městské a obecní prapory obcí ČR, Obrázek Domina, Seznam vlajek měst České republiky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Staré hry online

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Síť, inspirace pro volný čas

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Dopravní značky, pro děti, linky, Game of chance, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, odkaz, Celebrita Ali Landry, Full HD pozadí ke stažení, Webové online testy zdarma, Super online kvízy, zdarma

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Vtípky, frky, vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor

Zkuste vypnout! Vtípky, frky, vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku apod.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Avangard Omsk, Slováci, Spisovatel, Komik, Scénárista, Vládce, Angličané, Producent, Stoletá válka, Básníci, Renesance, Antropolog, Vražedkyně, Závodník, Skladatel, Dallas Stars, Voják, New Jersey Devils, Generalissimus, Teolog, Nežijící, Vojáci, Faraon, Básník, Zavražděn, Královna, Právník, Mim, Komunista, Ekonom, Válka, Křesťanství, Miliardáři, Čech, Hejtmani, Žhavé výstřely apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Závodní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Pro dívky, Strategie, Sportovní, Střílečky, Oddechové, Karetní, Velikonoční hry a podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Akční gamesky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Adventury, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry apod.

Klíčová slova: webové stránky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, A, Celebrita Natalia Oreiro, výukové pomůcky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Onlinovky zdarma, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, zeměpis, Vlajky amerických států USA, info

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční koule, Vinná klobása, Rostliny, Keramika, K Vytisknutí, Vánoční koledy, Anglicky, Plocha, Vánoční punč, Vánoční dekorace, Láska nebeská, Omalovánky, Vosí hnízda, PF, Striezelmarkt, Adventní věnec, Wallpaper, Kinder, Šišky, Stromeček, Linux, Jesličky, Adventní svícen, Hostina, Pokrmy, Sněhulák, Ostrava, Patchwork, Tichá noc, Německy, Vánoční svícen apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: pro dospělé, školství, multimédia, tipy, Seznam souborových přípon, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, Slovník pojmů Co je to?, zadarmo, zábava, Nejlepší hry pro dívky, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hádka: Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Další odkazy:

Eliza Dushku celebrity
Profesionální klub ledního hokeje Minnesota Wild
Tipy na užitečné weby
Juventus Turín
Free hry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Poker
Partnerské internetové stránky
Real Madrid football
Tipy na Partnerské weby
Dominican Republic
Detroit Red Wings
Linky na partnerské weby
Sexy Emma Watson
Online kasíno a ruleta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.