Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné a příbuzenské vztahy, profese a zaměstnání, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, mytologie, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, osobnosti, politika, věda, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, přezdívky, křesťanství, školství a vzdělávání, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, internet, Nejlepší hry pro dívky, Full HD pozadí ke stažení, Vlajka Svatého Kryštofa a Nevisu, Super online hry zdarma, H, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Bumble, hyperlinky, linky, Přehled souborových přípon, webové stránky

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Vtípky, ftipy, fóry, anekdoty, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, fóry, anekdoty, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O ženách, Frky o tchýních, O škole, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O zvířátkách, O důchodcích, O mužích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Windows, O manželství, Vtipy o doktorech apod.

Přísloví, úsloví, moudrosti, aforismy, bonmoty, rčení, motta

Citáty slavných, Přísloví, úsloví, moudrosti, aforismy, bonmoty, rčení, motta, . Mj. na webu naleznete hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nej hry online

Běžte na nej hry online Vybírejte z kategorií Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Adventury, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Omalovánky, Barbie hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Keywords:Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam přípon a koncovek souborů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Free game online hry, Honduras, volný čas, URL, multimédia, Online velikonoční hry zdarma, Státní vlaječky, prapory, zábava, Pozadí na PC

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, New Jersey, Massachusetts, Florida, Pensylvánie, Alabama, Jižní Dakota, Connecticut, Washington, Maryland, Rhode Island, Georgie, Mississippi, Iowa, Severní Dakota, Texas, Jižní Karolína, Nebraska, Missouri, Minnesota, Wyoming, Havaj, New Hampshire, Arkansas, Utah, New York atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, muži, květiny, ptáci, rostliny, zvířata, zelenina, přístroje, symboly, hmyz, nápoje, stavby, nástroje a přístroje, náboženství, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, láska, ovoce, ženy a dívky, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Tapety na plochu počítače - obrázky na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu počítače. vhodné pro smartphone, monitor, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, displej, mobil, mobilní telefon, tablet, phablet, notebook a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10 Mobile, Mac, Microsoft Windows 8, Windows 95, macOS, Android, Red Hat Linux, Windows 2000, Windows 98, Slackware. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, flóra, stromy, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, fantasy, květiny, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, fraktály, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, zvířata, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x864, 800x600, 1024x600, 393x786, 1440x900, HD 1280x720, 1280x854, 1152x768, 1600x900, 750x1334, 768x1024, 640x480, 412x846, 1600x1200, 1280x800, 854x480 atd.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Stručný slovník pojmů a termínů, zajímavosti, Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem, cestování, Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značení, Obrázek Zrzka, Seznam zkratek a akronymů, pro dospělé, školství, č

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, světoví i domácí politici, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Československo, Hokejisté, Itálie, Hudebnice, Masový vrah, Trest smrti, Ministr, Protektorát, První republika, Romantismus, Čech, Státník, Rakušan, Pittsburgh Penguins, Fotograf, Washington Capitals, Pedagog, Habsburkové, Vojáci, Dallas Stars, Sebevražda, Ministr zahraničí, Vojevůdce, Slováci, Brno, HIV pozitivní, Atentát, Žhavé výstřely, Básníci, Politik, Máj, Vůdce, Voják, Vrah, Komunisté, Charta 77 apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Koleda, Vánoční stromeček, Jedle, Umělý vánoční stromek, Kuba, Ostrava, Skleněné ozdoby, Adventní svícen, Jingle Bells, Jmenovky, Recepty, Vánoční trhy, Wallpaper, Koledy, Křesťanství, Perníčky, Píseň, K Vytisknutí, Sněhová vločka, Vosí hnízda, Adventní kalendář, Vánoční stromek, Borovice, Strom, Vánoční hvězda, Svíčky, Keramický adventní věnec, Kavkazská jedle, Špalda, Štěstí, Třásně apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Philadelphia Flyers, Miliardář, Country, Francouz, Křesťanství, Orlík, Válka, Česká královna, První republika, Slovák, Normalizace, Rock ‚n‘ Roll, Spisovatel, Scénárista, Poslanci, Avangard Omsk, Básník, Sebevražda, Státník, Hejtman, Právník, Rétorika, Závodník, Rakousko-Uhersko, Teolog, Slováci, Esejista, Pittsburgh Penguins, Egypt, Pop, Nežijící, Vůdce, Žhavé výstřely, Hudebnice, Voják, Ministr apod.

Klíčová slova: Vánoční web, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vlajky amerických států USA, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky na PC, Městské a obecní prapory obcí ČR, Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko, Online hry zdarma, odkaz, weby

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, v čem upravit, jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, komprimace dat, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory, konfigurační soubory, internet a web, grafiku, video soubory apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Informace, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, doporučujeme, F, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajka Portorika, Super free web games zdarma, Super online kvízy, P, zadarmo, V, Tapety na plochu počítače, Switzerland, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Pořád nic ...: Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Další odkazy:

Obrázek růžový králíček
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Linky na partnerské weby
Roulette Spielsysteme
Onlinovky - online hry
Zajímavé webové stránky
Velikonoční koleda
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Lékařka
Tipy na zajímavé weby
Svobodný software
Biografie slavných osobností
Odkazy na partnerské weby
Arsenal Football England
Pěkná blahopřání k Velikonocům

Děkujeme vám za vaši návštěvu.