Naše tipy

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Fórky, anekdoty, frky, vtipné texty, černý humor, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, anekdoty, frky, vtipné texty, černý humor, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O škole, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O ženách, O mužích, O Němcích, O důchodcích, O Windows, Frky o tchýních apod.

Internet, síť

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, odkazy, weby, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dubai, Životopisy osobností, Dopravní značení, Prapory českých měst, Romania, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, zajímavosti, Seznam zkratek a akronymů

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, ekonomie a ekonomika, nemoce, sport, internet, materiály, filozofie, účetnictví, stavebnictví, hardware, kultura, náboženství a křesťanství, bankovnictví, fyzika, český jazyk, cestování, nástroje, literatura, školství, nápoje, lékařství a medicína, rostliny, věda, chemie atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj apod.

Informace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:M, Vlajky spojených států amerických, M, webové stránky, Celebrity Eri Aikawa, Tapety na PC zdarma ke stažení, Tapety na plochu PC, Městské a obecní prapory obcí ČR, Catherine Bell, tipy, Vánoční web, Kliparty zdarma ke stažení

Frky, černý humor, kameňáky, anekdoty, fóry, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, kameňáky, anekdoty, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry o homosexuálech apod.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Síť

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, online html5 hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry apod.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: pro děti, doporučujeme, výukové pomůcky, Zelená vajíčka na obrázku, Nejlepší online hry zdarma, č, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Profesionální klub ledního hokeje Chicago Blackhawks, Dopravní značení, Stručný slovník pojmů a termínů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro kluky

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, phablet, počítač, PC, displej, mobilní telefon, tablet, notebook, monitor, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Windows 95, Windows Me, Mac, OSX, Linux Fedora, Lubuntu, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows 7, Java ME, Linux Xubuntu. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, zvířata, dopravní prostředky, voda a bubliny, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, hudební tapety, auta, psi a štěňátka, květiny, kytky, letadla, rostliny. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, 1600x2560, 1200x1920, 375x667, 1536x2560, 1536x2048, 800x1280, 1680x1050, 1600x1200, 1280x1024, HD 1280x720, 360x640, 1024x600, 360x720, 1152x1920, 1080x1800 atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Full HD tapety na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. vhodné pro phablet, počítač, smartphone, monitor, ultrabook, PC, displej, mobil, notebook, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Me, Lubuntu, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 10, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 95, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, flóra, stromy, květiny, hmyz a pavouci, fantasy, free wallpapers, Formule 1, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, fraktály, zvířata, oceán, moře, pláže, ptáci, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos. Vyberte si rozměr z 375x667, 1600x900, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 1920x1080, 1920x1280, 640x480, 1680x1050, 854x480, 1440x2560, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 1600x2560, 3200x1800, 1080x1920 atd.

Náš tip

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Full HD pozadí ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro mobil, phablet, notebook, ultrabook, počítač, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, tablet, monitor, PC a pro operační systémy Windows Me, Windows NT, Windows XP, Slackware, macOS, Android, Windows 7, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Chrome OS, Mac. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií dopravní prostředky, auta, sportovní pozadí, noční města, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, rostliny, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, letadla, psi a štěňátka. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 1024x768, 2048x1080, 1536x864, hi res 2560x1920, 1440x960, 1440x900, 768x1024, 1280x768, 1080x1800, 375x812, 393x786, 2560x2048, 1200x1920, 412x846, 1920x1200 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako zločin a právo, státní správa, vlastnosti, záliby a hobby, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, sportovci a sportovkyně, osobnosti, křesťanství, školství a vzdělávání, politici, národnost, poruchy, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: pro dospělé, zdarma, multimédia, Jak na barvení vajíčka, cestování, Databáze osobností Kdo je to?, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Velikonoční blahopřání pojmenované stavil se tu zajíček, odkaz, Full HD tapety na PC, volný čas

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Velikonoční hry, Sportovní, Logické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Střílečky, Závodní, Oddechové, Pro dívky a podobně.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, ovoce, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, Vánoce a Advent, láska, mapy, věda, zvířata, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, přístroje, hudba, nástroje a přístroje, hmyz, osobnosti a lidé, náboženství, květiny, dopravní prostředky, sport, zelenina, rostliny atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

World wide web, internet

Klíčová slova: internetové stránky, Ilustrační obrázky, Webové online testy zdarma, info, Vánoční web, Celebrita Mila Kunis, URL, Super free web games zdarma, webovky, Hry pro kluky, Nejhranější online testy a kvízy, Prapory všech zemí světa, Obrázek modrá kraslice, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Pravidla diskuse: Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Další odkazy:

Tým NHL Tampa Bay Lightning
Krásná malovaná vajíčka
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek bílé vejce
Přání k svátku podle jmen
Odkazy na partnerské weby
Inzeruj, inzerce zdarma
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Biblické omalovánky k tisku
Linky na partnerské weby
Obrázek červená kraslice
Iraq
Tipy na Partnerské weby
Fantasy pozadí na PC
Valentýnská blahopřání, ke sňatku, k narozeninámm, adventní přáníčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.